Якість матеріалу, що сортується багато в чому залежить від виду і стану сортувальної поверхні. Для цієї мети в промисловості найчастіше використовують різні види технічних сит.

Область застосування промислових сит досить обширна і охоплює різні області від цілком очікуваної гірничодобувної промисловості до, здавалося б, абсолютно непередбачуваної - фармацевтичної.

Сита, в першу чергу, служать для сортування сипучих матеріалів: камінь, пісок, вугілля, насіння, крупи та багато інших видів продукції. В залежності від розміру комірок вони можуть застосуються для зневоднення, для видалення глини і шламу, фільтрування. Нерідко технічні сита застосовуються в якості архітектурних елементів: решіток, кожухів, огорож.

На жаль, на якість і стан технічних сит часто не звертають належної уваги, використовуючи їх до межі терміну служби. Це серйозна помилка, адже під впливом матеріалу змінюється розмір комірок і пошкоджене сито спотворює потрібну фракцію.

Якщо вам потрібно замінити промислові сита на підприємстві, рекомендуємо вам звернутися в компанію Пульс. Фірма надає послугу з виготовлення технічних сит будь-яких видів. А саме:

Сита дротяні - один з найбільш затребуваних видів цих виробів. Компанія може запропонувати вам велику кількість моделей сит в залежності від вихідного матеріалу і розміру комірок.

Арфоподібні сита. Особливістю цієї групи виробів є те, що вони володіють ефектом самоочищення. Вони виготовляються з зносостійкої пружинної нержавіючої сталі. Розмір комірок і діаметр дроту може бути довільним в залежності від побажань замовника.

Щілинні технічні сита. В промисловості вони найчастіше використовуються для сортування матеріалів, шлаковидалення і зневоднення. Такі сита здатні витримувати великі навантаження на одиницю площі. Компанія Пульс пропонує кілька варіантів щілинних зварних сит. Сита виготовлені з клиноподібних дротів, які приварюються на поперечні профільні дроти. Фірма гарантує точність розмірів щілин, абсолютно гладку робочу поверхню сита з хорошими показниками навантаження.

Другий варіант виконання - це промислові щілинні сита з клиноподібних дротів з петлеподібними отворами. Вони саджаються на разклепані стрижні приварені до бічних несучих ребер або несучої рами. Це дає сітці додаткову міцність і зносостійкість.

Компанія Пульс працює в Харкові. Але доставка готових виробів може здійснюватись по всій Україні: Київ, Дніпропетровськ, Львів, Ужгород, Кіровоград, Запоріжжя і в інші міста. Умови співпраці ви можете обговорити з нашими менеджерами за контактними номерами телефонів.