Послуги з виготовлення металевих деталей на замовлення пропонують багато компаній, адже такі деталі користуються попитом у різних галузях промисловості і не тільки. Без постійних поставок якісних металевих виробів не може обійтися: машинобудування і автомобільна промисловість, залізниця, заводи приладобудування - список можна продовжувати дуже довго. Проте не кожна компанія візьметься за виготовлення деталей за кресленнями замовника.

Однією з таких компаній є фірма "Пульс". Підприємство працює в Харкові, проте географія діяльності фірми не обмежується одним цим містом. Постачання готової продукції здійснюється в Дніпропетровськ, Донецьк, Львів, Запоріжжя та інші міста України.

Сфери нашої роботи дуже широкі. Так, наприклад, компанія займається виготовленням деталей для залізниці, вітчизняного машино- та приладобудування.

Якщо говорити про виробництво виробів з металу, то компанія має великий досвід у виготовленні електротехнічних шаф нестандартних розмірів. Постійними клієнтами фірми є багато відомих будівельних підприємств України. Така популярність продукції компанії "Пульс" не дивує. Адже товари завжди якісні і повністю відповідають кресленням замовника. Девіз фірми: “Ми конструктивні. Наше слово - метал”.

Деталі можуть виготовлятися механічним способом за допомогою токарних і токарно-фрезерних верстатів, а також за допомогою впливу високих температур. Сучасне обладнання для лазерної різки металу дозволяє дотримуватися параметрів креслення з майже ювелірною точністю.

Фахівцями нашої компанії накопичено величезний досвід токарної та фрезерної обробки різних матеріалів. У виробництві вони завжди враховують той факт, що металеві деталі завжди схильні до різного ступеня навантажень і повинні мати підвищені показники: міцності, зносостійкості, жорсткості. Ці параметри напряму впливають на надійність і працездатність виробу.

Звернувшись в компанію "Пульс", ви можете бути впевнені, що наші спецалісти візьмуть на себе весь комплекс робіт по виробництву: оформлення документації, розрахунки, моделювання, розробка технологічного процесу і, звичайно ж, сам процес виготовлення деталей під замовлення.

Компанія підтримує доступні ціни в порівнянні з цінами на великих заводах, що пропонують аналогічні послуги. Фахівці підприємства однаково скрупульозно ставляться до виконання як великих серійних замовлень, так і одиничного замовлення на виготовлення деталі. Компанія цінує свою репутацію, тому кожна деталь створюється як для себе. Якщо вас зацікавила можливість співпраці з підприємством "Пульс", телефонуйте нам за контактними номерами телефонів.