Що таке гнуття металу?

При обробці металу зазвичай потрібно виконати дію, яка пов'язана із деформацією металевого листа. Така деформація і називається гнуттям. Ця дія надає можливість створити нову форму для предметів завдяки тому, що її зовнішні шари розтягуються, а внутрішні одночасно стискаються. Внаслідок цього і відбувається перегинання під певним кутом однієї частини листа відносно іншої. Таке гнуття можна виконати самотужки (але це не так легко як здається) чи довірити справу професіоналам. Такими професіоналами є майстри підприємства "Пульс". Вони вміло та за розумну ціну виконають гнуття металу, яке має товщину до 4 мм.

Дехто вважає, що таке гнуття можна бездоганно здійснити в домашніх умовах. Безсумнівно! Проте ніяких гарантій на те, що все пройде успішно ніхто не дає. Метал у руках непрофесіонала може деформуватися не так як потрібно чи просто луснути. Самотужки взагалі не радять згинати листи, які мають товщину більшу ніж 10 мм. Як варіант, професіонали радять нагрівати метал. За таких умов підвищується його пластичність і можна виконати гнуття без механічних пошкоджень та тріщин, які можуть утворитися. Для того, щоб зробити такий процес більш механізованим в домашніх умовах, можна використати спеціальний верстат для гнуття листового металу, різноманітні преси, роликові верстати.

Проте існують підприємства, які займаються гнуттям металу в промислових масштабах і мають спеціальне обладнання, яке професійно виконує гнуття без будь-яких огріхів та відхилень. До таких підприємств, прикладом яких є компанія "Пульс", найчастіше звертаються ті, хто виконує будівельні, ремонтні чи монтажні роботи. Установи, які виконують деформацію металу зазвичай мають спеціальні великі приміщення. Це дозволяє виконувати якісні об'ємні роботи за короткі терміни.

Гнуття листового металу відбувається в спеціальних штампах. Лист закріплюють на устаткуванні, а зверху на метал діє прес, завдяки якому і відбувається гнуття. Така технологія дозволяє виконувати різноманітні конструкції із металевого листа. Деталь, яка виконана завдяки такій технології, має гарний вигляд та вирізняється своєю міцністю. Цей спосіб гнуття робить простішим виготовлення корпусів чи інших деталей із металевого листа без зварювання.

Як бачите, гнуття металу в домашніх умовах є не найзручнішим способом вирішення питань із металом. Краще звернутися до професійних майстрів та бути впевненими в бездоганному виконанні завдання.

Підприємство "Пульс" вже багато років займається металообробкою. І пропонує свої послуги з гнуття металу. Компанія гарантує якісне та швидке виконання робіт.

Замовляйте гнуття металу в розділі «Послуги» або телефонуйте до нас за контактними номерами телефонів.