Зі століття в століття ковальське ремесло асоціювалося з чимось містичним та чарівним. Адже лише ковалям корилась стихія вогню. Вони могли використовувати не руйнівну її енергію, а підпорядковувати і застосовувати її на благо людей, плавлячи навіть найтвердіші метали. Після набуття металом потрібної форми з’являлись красиві і витончені вироби, справжні шедеври ковальського та ливарного мистецтва.

Нашу епоху зі впевненістю можна назвати епохою сучасного металу!

Підприємство Пульс — одне з провідних і сучасних в Україні підприємств, що займається виготовленням металоконструкцій. Майстерня компанії укомплектована обладнанням для обробки металу і холодного штампування за останнім “словом” техніки.

Підприємство Пульс спеціалізується на виготовленні металоконструкцій, металообробці, перфорації, гнутті, різанні металу та ін. Пульс працює за технічним завданням чи ескізом замовника. А товари, які виробляє компанія — сертифіковані!

Компанія використовує лише передові технологічні рішення і комп'ютерні програми, які дають можливість виготовляти міцні металеві конструкції з чорного та нержавіючого металу. Вони можуть бути будь-яких форм і ступенів складності, у тому числі як оригінальні та нестандартні, інколи в єдиному екземплярі, в обмеженій кількості чи серійні. Використання в роботі новітніх технологій є гарантією отримання високоякісних виробів найточнішої форми і розміру, а також безвідходного виробництва.

У компанії Пульс працюють тільки кваліфіковані працівники, які здійснюють обробку, а саме різання та гнуття листового металу з ювелірною точністю та в чітко встановлені терміни.

Підприємство Пульс надає максимально вигідні для замовника умови співпраці, а саме доступні ціни на проектування і виготовлення металоконструкцій в поєднанні з високою якістю продукції. Також, підприємство Пульс надає досить хороші знижки. При замовленні більше 10 металевих листів — передбачена система меншої оплати.

Завдяки сучасним технологіям у виробництві та відповідальному підході до своєї роботи, компанія Пульс тривалий час утримує позиції лідера в області обробки листового металу. Технічні можливості дозволяють виконувати замовлення будь-якої складності, виготовляти будь-які металеві деталі, металеві корпуси або металоконструкції. При цьому компанія гарантує високу якість продукції.

Звертайтеся до компанії Пульс та переконайтесь самі у якості виконання роботи!